משרדים בבורסה

מחפשים משרדים בבורסה?

אחד המקומות החמים למיקום משרד, בעיקר אם אתם עוסקים בפנסיונים, ובמיוחד אם אתם בעלי חברות ועסקים בתחומים נושקים ואף שונים, הינה בורסת היהלומים ברמת גן. משרדים בבורסה נהנים מסמל סטאטוס של היותם “משרדים בבורסה”, משם יוקרתי ובנוסף גם משלל יתרונות שיש לבורסה ברמת גן להציע למשכירים בה משרדים.

חדש!!! מגדל ספיר בבורסה.

שלל יתרונות בהשכרת משרדים בבורסה והם:

– נגישות

הבורסה היא אחד המקומות הנגישים ברמת גן ובכלל; היא יושבת על צירים מרכזיים, וקל להגיע אליה בשלל דרכים; נתיבי איילון מאפשרים הגעה אליה מחוץ למרכז וכן מרחבי גוש דן, וכך גם ציר ז’בוטינסקי. הבורסה נהנית אף מתחבורה ציבורית מגוונת; מגוון גדול של אוטובוסים מרחבי גוש דן מגיעים אליה, תחנת רכב מרכזית סמוכה, המאפשרת הגעה אל הבורסה בקלות הן מתוך גוש דן ומחוצה לו דבר המאפשר גישה לבעלי עסקים מן הצפון והדרום ולא רק מן המרכז. 

הנגישות מאפשרת לעובדים שלכם להגיע בקלות, וגם ללקוחות לאתר אתכם ללא סיבוכים מיותרים.

– משרד בבורסה הוא בעל שם יוקרתי ומוכר

עצם היותכם ממוקמים בבורסה, נותן לכם שני יתרונות מעצם העניין; ראשית, משרדכם אינו ממוקם במקום עלום שם ולא ידוע, שיש להתאמץ למצוא ולהגיע אליו, כך שלקוחות ואף אנשי עסקים לא יתלבטו בקשר למיקומכם. שנית, הנכם נהנים באופן מיידי מההילה הקיימת לאזור המסחרי היוקרתי והמצליח הזה. אינו דומה משרד הנמצא בבורסה למשרד שנמצא במקום נידח, שבקושי רב ניתן לאתרו בGPS.

– מיקום אטרקטיבי ונוח לבעלי עסקים ועובדים

כמובן, אם בחרתם ב- משרדים למכירה או להשכרה בבורסה, אתם לא לבד. קיימים סביבכם כמעט כל השירותים הנחוצים; סניפי בנק ומסעדות, שירותי צילום ודואר וחנויות המציעות לכם דברים קטנים עד גדולים שתזדקקו להם. כמעט כל מה שתצטרכו מצוי בהישג יד, ואין ספק שזהו יתרון משמעותי עבור העסק שלכם; כך לא תצטרכו לבזבז זמן על נגישות ונסיעות למסעדות או חנויות לציוד משרדי וכו’, וכמובן שגם העובדים ייהנו מהשירותים שיחסכו מהם טרחה והתרוצצויות מיותרות.

– מגוון מחירים

אמנם משרדים בבורסה נשמעת כמו אופציה לבעלי יהלומים בלבד, אך ניתן למצוא משרדים במגוון מחירים דינאמיים בבורסה, כך שגם אם תקציבכם למשרד אינו אסטרונומי אך יתרונות הבורסה מתאימים ונחוצים לכם, יתכן בהחלט שתוכלו למצוא בבורסה משרד שיתאים גם לכם. 

  Call Now Button