מכירת נכס בחו”ל

איך בוחנים מכירת נכס בחו”ל

איפה לחפש מכירת נכס בחו”ל ?

למרות שבעיני רבים, מכירת נכס בחו”ל, מצטיירת כהשקעה שעלולה להתגלות כאחיזת עיניים, הוכח לנו בעבר, שאלה השקעות, שעשויות להניב רווחים נאים מאד, כשהן נעשות באופן זהיר, ובפיקוח של הגורמים המתאימים.
מומלץ לבצע חיפוש ומציאת מכירת נכס בחו”ל, באמצעות חברות נדל”ן הפועלות בארץ.
קל מאד להתפתות לעסקאות המוצעות ע”י סוכנים או גורמים המציירים תמונה וורודה של עסקאות נדל”ן רווחיות בחו”ל, ולהגיע לשם, ולגלות שמדובר בבלוף אחד גדול.
אם אתם באמת מחפשים מכירת נכס בחו”ל תפנו לגורמים אמינים ובעלי מוניטין הפועלים בארץ כבר תקופה ארוכה, ואשר יכולים להציג בפניכם, קבלות והוכחות על עסקאות שהם ביצעו בעבר. כשאתם משקיעים כסף ומשאבים רבים, חשוב שמולכם תעמוד חברת נדל”ן שיכולה לעמוד מאחורי עסקה המוצעת לכם בארץ או בחו”ל.

 מכירת נכס בחו”ל – לא כל מה שוורוד הוא אכן וורוד

אם הוצעה לכם מכירת נכס בחו”ל, ואינכם יודעים מי עומד מאחורי ההצעה, ואתם מתבקשים להפקיד דמי קדימה, אל תזדרזו להיענות לאתגר.
אל תפקידו דמי קדימה לעסקה שאינכם יודעים מי העומד מאחוריה, שאינכם מכירים מי הגופים הנותנים גב לחברת הנדל”ן בחו”ל ובכלל מי אמור לחתום אתכם על העסקה. אל תסכנו את כספכם בהשקעה שעלולה להתגלות כתרמית, ושהנכס שייך לגופים אחרים ואינו פנוי, או גרוע מכך, אינו קיים.
כאשר הנכם מתחילים מהלך רציני כמו מציאת הזדמנות לנכס, עשו זאת כחברת נדל”ן רצינית עומדת לצדכם, או עו”ד שאתם מכירים היטב, בודק את כשרות העסקה.

מכירת נכס בחו”ל – האם הרווחים יצדיקו את ההשקעה

בשונה מעסקאות נדל”ן בארץ, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן בחו”ל, אתם חייבים לראות רווח מיידי מהעסקה.
אם בארץ, שווה לפעמים, להמתין תקופה מסוימת עד שהרווחים מתחילים להגיע, כמו דירה של פינוי-בינוי, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן בחו”ל, אין לכם את הלוקסוס להמתין לרווחים העתידיים של העסקה.
מומלץ לרכוש נכס שאתם יודעים שתוכלו להרוויח מההשקעה שלכם תוך זמן קצר, ולא להמתין תקופה שאינה ידועה לכם מה תהיה אורכה לרווחים בטווח הארוך.


“קבוצת סגל” היא אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום הנדל”ן ומתמחה בשיווק ובתיווך נכסי נדל”ן מסחריים – משרדים למכירה ולהשכרה ונכסי נדל”ן פרטיים. אנחנו מעניקים ייעוץ בתחום הייזום והשיווק לחברת נדל”ן בארץ ובחו”ל. אתם מוזמנים לקבל מידע וייעוץ על מכירת נכס בחו”ל, מאחד היועצים הבכירים שלנו שישמחו לייעץ לכם בתחום של השקעות נדל”ן בחו”ל.

  Call Now Button