מבחר הצעות אטרקטיביות למכירה

המשרד הוא פני העסק שלך

כל חברה או עסק מכובד יותר או מכובד פחות, צריך משרד, ומשרד הוא לא סתם מקום עבודה.     לכל חברה או עסק צרכים משל עצמו, שצריכים להיות מבוטאים במשרד הספציפי שבו הוא ימוקם. המשרד הוא הבית של החברה; אליו מגיעים עובדי החברה, ודרכו שואבים את השייכות אליה. אליו מגיעים לקוחות, או עמיתים לפגישות עסקיות ומתרשמים לטובה או חלילה לרעה, המשרד שלכם במידה רבה הוא הפנים של החברה שלכם, ואתם צריכים להתייחס לבחירתו בתשומת לב.

משרדים לקנייה

במידה ומדובר בעסק מבוסס, ולא עסק בתחילת דרכו, בהחלט כדאי לשקול ברצינות משרדים לקנייה ולא השכרה. מיקומו של המשרד והיכרות של אנשים איתו הופכת עם הזמן לחלק מהעסק שלכם. קניית משרד מאפשרת חסכון לטווח הארוך, וודאות לטווח הקצר.

קניית משרד לחברה שלכם, בעיקר אם היא חברה גדולה, ראוי שתעשה לאחר חשיבת עומק ואף התייעצות עם איש מקצוע לגבי המשרד המתאים ביותר לכם, אדם כזה ידע לתשאל אתכם ולכוון אתכם למשרד המתאים בהתאם לפרטים כגון קהל היעד, העובדים, עד כמה מגיעים אליכם למשרד וכן הלאה. כדאי כמובן לחשוב על תקציב מראש כאשר פונים לאפשרות של חיפוש משרדים למכירה.

ללכת בגדול

עסקים וחברות רבים בשלבי הביניים מהססים לגבי גודל המשרד שייקנו, כיוון שמצד אחד הגודל הנוכחי של המשרד לו הם זקוקים עכשיו לא מתאים לתחזיות הצמיחה של החברה, אך מצד שני רכישת משרד גדול יותר עלולה להוות הפסד. במקרים כאלה בהחלט כדאי לחשוב על העתיד וההווה ביחד- לקנות משרד גדול, אך להשכיר חלקים ממנו עד לשלב בו החברה תצטרך אותם, וכך לדאוג שהנכס והמקום יהיו שלכם מחד, אך לא להפסיד ולהגיע לחוסר ודאות כלכלית מאידך.

תיווך משרדים לקנייה

תיווך משרדים לקנייה לעסקים יכול להיות בהחלט הכתובת שתעזור לכם למצוא משרד. מתווכי משרדים לקנייה בדרך כלל הינם בעלי שליטה בשוק המשרדים, הן מצד ההיצע, והן מצד יכולת המלצה והפניה לאזור המתאים לכם ולמשרד הספציפי שיהיה טוב עבורכם.


קבוצת סגל הינה בעלת מומחיות רבה וניסיון רב שנים בהתאמת הנכס הרצוי לקונה ובמציאת פתרונות שונים שיעזרו לכם לקנות בדיוק את המשרד לו אתם זקוקים, אל תתלבטו עוד פנו אלינו לקבוצת סגל ונשמח למצוא לכם את משרד החלומות.

  Call Now Button