חנות למכירה ולהשכרה

חנות למכירה ולהשכרה באמצעות סוכנות נדל”ן מקצועית
 
חנות למכירה ולהשכרה – מדוע כדאי לבצע עסקאות באמצעות סוכנות נדל”ן

אם אתם מעוניינים להציע חנות למכירה ולהשכרה, כדאי לכם לפנות לסוכנות נדל”ן שתבצע עבורכם את העסקה. גם אם הנכס שלכם, הוא איכותי, יושב במקום גיאוגרפי מעולה, ואין לכם ספק שאתם יכולים לקבל עליו את התמורה הראויה, קיימים נושאים, שעדיף להשאיר את הטיפול בהם לאנשים המתמחים בכל הנושאים של תחום הנדל”ן.
 
חנות למכירה ולהשכרה כיצד מזהים עסקה טובה

אם אתם רוצים לשכור או לרכוש נכס, סוכני נדל”ן, יכולים להציג בפניכם, מספר אופציות, ולאפשר לכם לבחור את האופציה הטובה ביותר עבורכם, ואף להציג בפניכם את הצדדים החיוביים והשליליים שבכל עסקה.
לרוב, מי שפותח חנות, בכל תחום או נושא, מעדיף לשכור את המקום, ולהיכנס להתחייבות ארוכה, של רכישת נכס, שאולי לא יניב את התוצאות המקוות. אבל לעיתים, כאשר מדובר ב”מציאה”, למשל, חנות במקום מרכזי, שבעל החנות חייב למכור את הנכס, במחיר מצחיק, שווה לרכוש את החנות, אפילו למען רווח עתידי של השכרת החנות לאדם אחר.
 
חנות למכירה ולהשכרה – מתי עסקה כדאית ומתי היא לא

כאשר מדובר בעסקה של חנות למכירה ולהשכרה, כללי המשחק שונים לגבי עסקאות נדל”ן הקשורות לדירות, כמו גם למשרדים. דירות ובתים צריכים לשמש את בעליהם למגורים, משרדים צריכים לשמש את העובדים כמקום עבודה ופגישות עבודה, כשרצוי שמיקום המשרד יהיה באזור שבו מרוכזים משרדים נוספים ותחבורה ציבורית נגישה לכולם.
כשאנחנו מדברים על עסקה של חנות למכירה ולהשכרה, נכנסים גורמים כמו: מקום חנייה מוסדר ומסודר, בקרבת החנות, אזור שיש בו מרכזים מסחריים, או שהחנות עצמה ממוקמת במרכז מסחרי מוכר ומצליח.
עסקה של חנות למכירה ולהשכרה תיחשב לכדאית, אם החנות תהיה ממוקמת באזור מרכזי, שבו חנויות ומסעדות, שייחשב לאזור מסחרי טוב ומוכר. בנוסף, חשוב שליד החנות יהיו מקומות חנייה בשפע, גם עבור המחזיק בחנות, וגם עבור הלקוחות, המגיעים לאזור לקניות או לבילוי.
 
“קבוצת סגל” הינה חברה מובילה בארץ, המתמחה בשיווק, ותיווך של נכסי נדל”ן מסחריים – משרדים למכירה ולהשכרה ונכסי נדל”ן ופרטיים. אנחנו מבצעים עסקאות של חנות למכירה ולהשכרה עבור לקוחותינו. אתם מוזמנים להגיע למשרדנו ולשבת עם אחד מהיועצים שלנו שישמח לסייע לכם ולייעץ לכם לגבי העסקה, ולהציע לכם מהמאגר העשיר שלנו, נכס איכותי במיקום מעולה.

  Call Now Button