השכרה ומכירת משרדים

השכרה ומכירת משרדים בישראל

תחום השכרה ומכירת משרדים – ביקוש מול היצע

כל יזם מתחיל יודע שכדי שהעסק שלו יתפוס תאוצה ויצליח להחזיק מעמד בעולם העסקים, הוא חייב משרד מסודר ומאורגן, משרד שבו יוכל לנהל ולקדם את עסקיו, שבו יוכל לקיים פגישות ולנהל צוות שיסייע לו לבנות לעצמו חוג לקוחות קבוע ולויאלי.
לא פשוט למצוא משרד להשכרה או למכירה באופן עצמאי, ולכן, רצוי לפנות לחברות שעוסקות בתחום של השכרה ומכירת משרדים שבמאגריה, בוודאי תוכלו למצוא משרד שייענה על הדרישות שלכם.
התחום של השכרה ומכירת משרדים הוא תחום מאד דינאמי, כשהביקוש לפעמים עולה על ההיצע.

השכרת ומכירת משרדים – חשיבות מיקום העסק

אחד הפרמטרים החשובים הקובעים את עלות השכירות או שוויו של הנכס בעת מכירה, הוא המיקום הגיאוגרפי של אותו הנכס.
אם את ביתכם, תרצו לרכוש כשהוא ממוקם בשכונה יוקרתית, שקטה, רחוקה ממרכז העיר, את המשרד שלכם, תרצו שיהיה בדיוק במקום הפוך. כלומר, באזור מרכזי של העיר, היכן שמתנהל המרכז העסקי של העיר, בלב ליבו של האזור העסקי, שבו נמצאים הבנקים המרכזיים ומרכזי עסקים אחרים.
מיקום העסק חשוב במיוחד עבור עסק שבתחילת דרכו , המעוניין למשוך לקוחות המאמינים בחוזקו וביציבותו של העסק, למרות שהוא בצעדיו הראשונים.

השכרה ומכירת משרדים – היתרון של השכרת משרד מול רכישת משרד

השאלה מה עדיף, השכרת או רכישה של משרד, תלויה ביכולות הכלכליות של בעל העסק המתחיל. ואם לבעל העסק, יש גב כלכלי או משקיע נוסף.
לרוב, בעלי עסקים מתחילים, מעדיפים לשכור משרד קטן, ולראות כיצד עסקיהם מתקדמים. ייתכן שתוך זמן קצר, העסק שלהם יתפוס תנופה ויתפתח, ואז הם יצטרכו, ויוכלו להרשות לעצמם, לעבור למקום מרווח ומרכזי יותר. היתרון של השכרת משרד לעומת רכישת משרד, הוא באפשרות, שהעסק לא יחזיק מעמד וההשקעה שנעשתה בקנייה, תהיה מיותרת.

“קבוצת סגל” הינה חברה מובילה בישראל המתמחה העוסקת בתחום של השכרה ומכירת משרדים, בשיווק, ובתיווך נכסי נדל”ן מסחריים ופרטיים. אנחנו גם מעניקים ייעוץ בתחום הייזום והשיווק לחברות נדל”ן בארץ ובחו”ל.
אם אתם עומדים לפתוח עסק חדש, אתם מוזמנים להגיע למשרדנו, לפגישה עם אחד מהיועצים שלנו, אשר ישמח לסייע לכם בנושא של משרדים למכירה ולהשכרה ובנושאים נוספים הקשורים לתחום העסקי והנדל”ן.

  Call Now Button