הזדמנות להשקעה בנדל”ן

כיצד מוצאים הזדמנות להשקעה בנדל”ן

הזדמנות להשקעה בנדל”ן – בדרך לעסקה מוצלחת

עבור אדם רגיל מן היישוב, המונח הזדמנות להשקעה בנדל”ן, לא אומר הרבה.
למרות שהשקעה בנדל”ן, בכ-90% מהמקרים מוכיחה את עצמה ככדאית, רק מי שבאמת מתעניין ועוסק בתחום, ומבין בו לעומק, יכול להסביר מהי המשמעות של הזדמנות להשקעה בנדל”ן.
על מנת לפשט את ההסבר למונח, נתחיל בכך, שההשקעה בנדל”ן אמורה קודם כל, להניב תזרים מזומנים מדמי שכירות הנכנסים כל חודש לחשבונו של המשקיע.
מציאת הזדמנות להשקעה בנדל”ן, היא הצעד הראשון המוביל ליצירת קשר עם בעלי או מציעי הנכס, ומשם לסגירת העסקה, ומימוש ההזדמנות עד תום.

הזדמנות להשקעה בנדל”ן – רווחים ותזרים מזומנים

מי שמשקיע בנדל”ן באופן קבוע, גם כשאין לו את מלוא הכסף לרכוש את הנכס, יכול, באמצעות הלוואה נוחה או משכנתא, לרכוש את הנכס, ולהחזיר את ההלוואה בתשלומים שיקבל מדמי השכירות שיגיעו מהנכס המושכר.
תזרים המזומנים המגיע מקבלת דמי השכירות החודשיים, יאפשר למשקיע להחזיר את ההלוואה או את המשכנתא, שהוא לקח  מהבנק, ובסופו של תהליך, הנכס יהפוך להיות שלו, מבלי שהיה צריך להשקיע הון עצמי, באופן חלקי או במלוא הסכום של הרכישה.

איך בוחנים הזדמנות להשקעה בנדל”ן

כעיקרון, בנושא מורכז כמו תחום הנדל”ן, רצוי לפנות לחברות נדל”ן העוסקות בתחום כבר שנים רבות, ולקבל מהן ייעוץ והכוונה לגבי ניצול של הזדמנות להשקעה בנדל”ן.
אך, על מנת שתקבלו תמונה כיצד ניתן למצוא הזדמנות להשקעה בנדל”ן רק בעזרת ידע ומעט התמצאות בתחום, נציג כאן דוגמה של הזדמנות להשקעה בנדל”ן בת”א.
באחת השכונות הוותיקות של ת”א, נווה שרת, הוצעה דירה למכירה, במחיר שנראה מעט גבוה לערך ולמצב הדירה. שכונת נווה שרת ממוקמת ליד קריית עתידים ושכונות רמת החייל וצהלה. היא נחשבת ל”אי” אחרון בצפון ת”א. הבתים בשכונה מאד ישנים, והאוכלוסייה המאכלסת את השכונה, בחלקה הגדול מבוגרת, וקשת יום.
אך בשנים האחרונות, החל שם תהליך של פינוי-בינוי, כשקבלנים מקבלים לידיהם את המבנים והופכים אותם למגדלי יוקרה.
משקיע שיפנה לסוכנות נדל”ן מקצועית ומנוסה, יוכל לקבל ייעוץ והכוונה לגבי רכישת נכס במקום, ואפילו לממש באמצעות הסוכנות, הזדמנות להשקעה בנדל”ן בת”א.

“קבוצת סגל” הינה חברה מובילה בישראל בתחום הנדל”ן ומתמחה בשיווק, ותיווך נכסי נדל”ן מסחריים – משרדים למכירה ולהשכרה ונכסים נדל”ן ופרטיים. אתם מוזמנים לבוא למשרדנו לקבל ייעוץ מאחד מנציגנו המנוסים, בנושאים כמו, השקעות בנדל”ן בארץ ובחו”ל. 

  Call Now Button