איפה כדאי להשקיע בנדלן בארץ

יש לכם סכום להשקעה? מחפשים נדל”ן מניב?

למרות עליית מחירי הדירות בישראל ב-20 השנים האחרונות, עדיין אפשר למצוא מציאות בערים מרוחקות מהמרכז ובפריפריה בדרום ובצפון. אם אתם רוצים לדעת איפה כדאי להשקיע בנדלן בארץ, חשוב שיהיה לכם ליווי מאנשי מקצוע אשר יסייעו לכם להגיע לפרויקטים חדשים ושכונות בתהליכי התחדשות עירונית על מנת למקסם את ההשקעה שלכם לטווח הארוך. חשוב לדעת כי השקעה בנדל”ן היא השקעה לטווח הארוך ורווח מידי ברוב המקרים קשה מאוד להשיג. גם אם ההון העצמי שלכם הוא גבוה, יתכן ויהיה כדאי לפצל את ההשקעה ולא לשים את כל הסכום על נכס אחד, אלא לנצל באופן נכון את האפשרות לקבל הלוואת משכנתא מהבנק על נכס לקנייה.

קניית שטח מסחרי מניב

שטחים מסחריים היו מעולם ומתמיד יעד נדל”ני מבוקש ביותר. השכירות למבנים מסחריים הינה גבוהה בצורה משמעותית ביחד להשכרה של דירות ובתים פרטיים. עם זאת, צריך לעשות זאת נכון, להבין האם השטח מיועד לבנייה או צריך לעבור תהליך הפשרה. קניית שטח מסחרי מהווה בסיס לצמיחה כלכלית משמעותית בטווח קצר של מספר שנים במידה וניתן להשכיר כל חנות וכל חלל במקום לעסקים וחברות. בחירה נכונה בשטח המסחרי על פי מיקום ומחיר, יכולה לעשות שינוי משמעותית בהון שלכם.

איך מוצאים שטחים מסחריים למכירה?

מלבד חיפוש מהיר באינטרנט, היום אפשר למצוא שטחים מסחריים למכירה דרך חברות ייעוץ נדל”ן המחזיקות במאגרים עדכניים של שטחי מסחר באזורים נרחבים בארץ. מלבד הנגישות למאגר איכותי של שטחי מסחר, אתם מקבלים גם ליווי אישי של יועץ נדל”ן לאורך כל התהליך עד למציאת הנכס המתאים ביותר עבורכם. כחלק מהליווי תוכלו ללמוד על המיסוי הרלוונטי למבנה, תהליך הרכישה והבדיקות שיש לבצע לפני קידום סגירת העסקה.

איפה כדאי להשקיע בנדלן בארץ

לקבלת מידע נוסף על איפה כדאי להשקיע בנדלן בארץ, צרו קשר עם משרד סגל גרופ נדל”ן הנחשב לאחד ממשרדי ייעוץ הנדל”ן המובילים בארץ עם ניסיון של מעל ל-2 עשורים ברציפות בליווי עסקאות נדל”ן בתחום העסקי מסחרי. צוות המשרד זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לספק לכם את הייעוץ הטוב ביותר לצרכים שלכם.

  Call Now Button