חיפוש משרדים באתר:

אודותינו

"Segal Group" היינה מהחברות המובילות בישראל

המתמחה בשיווק ותיווך נכסי נדל"ן מסחריים לרבות

מגדלי משרדים מרכזים מסחריים  קניונים ועוד

וכמו כן החברה נותנת ייעוץ בתחום הייזום והשיווק

לחברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

עיקר פעילות החברה בחו"ל  הינו ברומניה וארצות הברית

שם אנו מבצעים ניתוחי עסקאות עם גורמים מובילים במשק 

אנו ב "Segal Group"

שמים דגש על איכות השרות ומיומנות  תוך מתן פתרונות

יצירתיים ,פיננסים בדיקות שוק והיצע מחירים מקיפים ביותר ולכן

עומדים ברשותנו אנשי נדל"ן מהטובים והמיומנים והחשוב מכל

אמינים בשוק הנדל"ן בישראל. הליך איתור ובחירת הנכסים

קפדני במיוחד, והכי חשוב דיסקרטי. המבחר הרחב של הנכסים

מאפשר ליועצי הנדל"ן להתאים לכל לקוח את הנכס שמתאים לו.

בין לקוחותינו חברות  ציבוריות ואילי הון פרטיים. תחומי פעילות

החברה: שיווק   משרדים למכירה , שיווק שטחי מסחר, אחסנה

ולוגיסטיקה, שיווק פרויקטים  מגורים   חדשים ברחבי הארץ.

יזמות ,השקעות בארה"ב, בנייני משרדים קבוצות רכישה לבנייני

משרדים, נכסים מניבים  וכן עסקים פעילים וחברות ציבוריות .

יצירת קשר

טלפון: 072-2575131

כתובתנו: מגדלי פז 1שוהם 5 רמת גן 

TTower

אחת השאלות שעולות בפנינו לא פעם, בתור בעלי עסק אשר מעוניינים להשתמש במשרד היא, האם לפנות למסלול של השכרת משרד חדש או האם עלינו לחפש חברות שמציעות משרדים למכירה? לשמחתנו הרב ה, שתי האופציות פתוחות בפנינו, במובן הזה שקיים מגוון רחב של משרדים למכירה ולהשכרה, אנחנו רק צריכים לבחור, מה אנחנו מעדיפים.
דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא במסגרת Ttower, כאן אפשר למצוא גם מכירת משרד Ttower וגם השכרת משרד Ttower. עלינו להחליט איזה מבין האופציות עדיפה עלינו. מן הסתם לכל אחת מהן יש שיקול בעד ונגד, כפי שנוכל לראות מיד.

בתור בעלי עסק אשר צריכים לעבוד במשרד, יש כמה נקודות שעלינו להתייחס אליהם בטרם נחליט האם רכישה או השכרה היא עדיפה עבורנו. למשל, מיקום הבניין, על כן אנחנו נבדוק היכן Ttower נמצא ועד כמה המיקום משרת אותנו מכל ההיבטים הנדרשים, כמו כן אנחנו נבדוק את מצב התנועה לבניין וכן מצב החנייה במקום. בנוסף אנחנו נבדוק, את סוג המבנה ואופי השירות שאנחנו מקבלים בו.

בדרך כלל במבנים מסוג Ttower, ולא משנה אם מדובר על מסלול של מכירת משרדים Ttower או השכרת משרדים Ttower, הרי שיש חברה לאחזקת המבנה שאמורה לטפל בו, היא אחראית על כל מה שקורה בבניין, הן מבחינת ניקיון, אבטחה, תחזוקה, תשלומים וכדומה. בסופו של יום, זה המקום אליו אמורים להגיע הלקוחות שלנו ועל כן הבניין צריך להיות מסודר, נקי ומאורגן, כך שיהיה ניתן להשתמש בו בצורה נוחה ונעימה.

כעת אנחנו ניגשים לנקודה האם לבחור מסלול של מכירת משרד Ttower או מסלול של השכרת משרד Ttower. ישנו כמובן השיקול הכלכלי, כמה דורשים בעלי ttower בשני המצבים ואיזה מבין האפשרויות מתאימות לנו. כמובן שמסלול של מכירה הוא יותר יקר, אך מצד שני זה מבטיח לנו נכס ביד. מסלול של השכרה יאפשר לנו לעבור מקום מעת לעת.
כאן עולה גם של קביעות במקום. ישנם בעלי משרדים שמעדיפים לקבוע יתד, במיוחד אם הם פונים לקבל ספציפי, בעוד שאחרים מעדיפים שלא לנהוג כך, הם מוכנים לשכור מקום ובעתיד לחפש מקום חדש, בין אם זה אומר משרד חדש בבניין Ttower או במקום אחר. שאלת הקביעות היא משמעותית מאחר וזה גם משפיע על קהל הלקוחות ועד כמה הם יכולים להגיע אל מקומות אחרים אליהם אנחנו נעבור.

לסיום, אם אתם מחפשים השכרת משרד ttower או מכירת משרד Ttower, זה הזמן לפנות אלינו סגל גרופ. אנחנו מציעים לכם אפשרות ליהנות משלל משרדים להשכרה ולמכירה ב-Ttower. צרו איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. לרשותנו צוות מקצועי שישמח לעזור לכם לבחור את המשרד שמתאים לצרכים שלכם. אנחנו כאן לרשותכם בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו.