חיפוש משרדים באתר:

אודותינו

"Segal Group" היינה מהחברות המובילות בישראל

המתמחה בשיווק ותיווך נכסי נדל"ן מסחריים לרבות

מגדלי משרדים מרכזים מסחריים  קניונים ועוד

וכמו כן החברה נותנת ייעוץ בתחום הייזום והשיווק

לחברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

עיקר פעילות החברה בחו"ל  הינו ברומניה וארצות הברית

שם אנו מבצעים ניתוחי עסקאות עם גורמים מובילים במשק 

אנו ב "Segal Group"

שמים דגש על איכות השרות ומיומנות  תוך מתן פתרונות

יצירתיים ,פיננסים בדיקות שוק והיצע מחירים מקיפים ביותר ולכן

עומדים ברשותנו אנשי נדל"ן מהטובים והמיומנים והחשוב מכל

אמינים בשוק הנדל"ן בישראל. הליך איתור ובחירת הנכסים

קפדני במיוחד, והכי חשוב דיסקרטי. המבחר הרחב של הנכסים

מאפשר ליועצי הנדל"ן להתאים לכל לקוח את הנכס שמתאים לו.

בין לקוחותינו חברות  ציבוריות ואילי הון פרטיים. תחומי פעילות

החברה: שיווק   משרדים למכירה , שיווק שטחי מסחר, אחסנה

ולוגיסטיקה, שיווק פרויקטים  מגורים   חדשים ברחבי הארץ.

יזמות ,השקעות בארה"ב, בנייני משרדים קבוצות רכישה לבנייני

משרדים, נכסים מניבים  וכן עסקים פעילים וחברות ציבוריות .

יצירת קשר

טלפון: 072-2575131

כתובתנו: מגדלי פז 1שוהם 5 רמת גן 

משרדים להשכרה ברמת החייל

בתחילת שנות התשעים, אזור רמת החייל עוד היה אזור שומם יחסית, מוסכים, כמה משרדים, ומועדון מוזיקה אחד מאוד מצליח. מאז חלפו 25 שנה בערך, ומי שמגיע לאזור לא מאמין שככה הוא נראה היום, אחד האזורים החמים ביותר מבחינה עסקית, אחד האזורים המבוקשים ביותר לרכישה והשכרת משרדים.

מי שלא מכיר את אזור רמת החייל, אז הנה הסבר קצר על המקום והמיקום שלו. אזור רמת החייל נמצא בצפון מזרחה של תל אביב, הוא גובל בדרום עם פארק הירקון, בצפון עם שכונת הדר יוסף ורמת השרון, במערב עם פארק הירקון ואצטדיון האתלטיקה, ובמזרח עם כביש 4.האזור כולל מסעדות מובחרות, בתי קפה, ומשרדים של החברות המובילות בארץ, ביניהן חברות קשת ורשת וכן בית חולים אסותא ומועדון זאפה. באזור יושבות מספר רב של חברות סטארטאפ ואינטרנט, חברות מסחר שונות ועוד. כמו כן ניתן למצוא באזור את תחנת המשטרה של מרחב ירקון ומגרשי חנייה רבים בתשלום. 

אחד היתרונות של האזור הוא, שמדובר במקום מאוד נגיש מבחינה תחבורתית. מכיוון צפון ניתן להגיע אליו דרך צומת כפר הירוק, מכיוון דרון ניתן להגיע אליו דרך כביש 4 וקניון איילון, ממערב ניתן להגיע אליו ביציאה של רוקח מאיילון, בנוסף יש תחנת הרכבת של בני ברק אשר קרובה לאזור (וממנה יוצאים שאטאלים לרמת החייל) וכן קווי אוטובוס רבים עוברים באזור.

כעת שהצגנו את האזור, אנחנו יכולים להבין מדוע אנשים רבים מחפשים משרדים להשכרה ברמת החייל. אך הבעיה היא, כפי שניתן לתאר לעצמנו, שמדובר באחד האזורים המבוקשים באזור המרכז ולכן הוא גם האחד היקרים בו. מחיר עלותם של משרדים להשכרה להגיע לאלפי דולרים בחודש, וזה עוד  לפני שהגענו לדבר על עלויות המסים השונות.

אך מי שיכול להרשות לעצמו לחפש משרדים להשכרה ברמת החייל, מומלץ שיעשה זאת, וגם אם הוא לא ימצא בנקודת זמן מסוימת, אזי שאם הוא יעקוב לאורך זמן וללא הפסקה, הוא ימצא את מבוקשו. כי מעבר לעובדה שמדובר באזור טוב ונוח, גם מדובר באזור יוקרתי שיקרין זאת כלפי הלקוחות שלו וכן, כל מה שהוא צריך נמצא בסביבה הקרובה אליו, דבר שיקל מאוד על העסק.

על מנת להקל עליכם בתהליך החיפוש, אנחנו ממליצים לכם לפנות לקבוצת סגל, משרדים להשכרה ברמת החייל ובאזורים אחרים במרכז הארץ. צוות החברה יעזור לכם למצוא משרדים להשכרה באזורים הטובים ביותר שיש, במחירים אטרקטיביים.  אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום על מנת למצוא משרד שיתאים לכם.