חיפוש משרדים באתר:

אודותינו

"Segal Group" היינה מהחברות המובילות בישראל

המתמחה בשיווק ותיווך נכסי נדל"ן מסחריים לרבות

מגדלי משרדים מרכזים מסחריים  קניונים ועוד

וכמו כן החברה נותנת ייעוץ בתחום הייזום והשיווק

לחברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

עיקר פעילות החברה בחו"ל  הינו ברומניה וארצות הברית

שם אנו מבצעים ניתוחי עסקאות עם גורמים מובילים במשק 

אנו ב "Segal Group"

שמים דגש על איכות השרות ומיומנות  תוך מתן פתרונות

יצירתיים ,פיננסים בדיקות שוק והיצע מחירים מקיפים ביותר ולכן

עומדים ברשותנו אנשי נדל"ן מהטובים והמיומנים והחשוב מכל

אמינים בשוק הנדל"ן בישראל. הליך איתור ובחירת הנכסים

קפדני במיוחד, והכי חשוב דיסקרטי. המבחר הרחב של הנכסים

מאפשר ליועצי הנדל"ן להתאים לכל לקוח את הנכס שמתאים לו.

בין לקוחותינו חברות  ציבוריות ואילי הון פרטיים. תחומי פעילות

החברה: שיווק   משרדים למכירה , שיווק שטחי מסחר, אחסנה

ולוגיסטיקה, שיווק פרויקטים  מגורים   חדשים ברחבי הארץ.

יזמות ,השקעות בארה"ב, בנייני משרדים קבוצות רכישה לבנייני

משרדים, נכסים מניבים  וכן עסקים פעילים וחברות ציבוריות .

יצירת קשר

טלפון: 072-2575131

כתובתנו: מגדלי פז 1שוהם 5 רמת גן 

משרדים להשכרה בראשון לציון

מה היא המשמעות של השכרת משרדים לארגונים ועסקים? למה להעדיף את המשרדים של חברת סגל גרופ? מי בצוות המקצועי של חברת סגל גרופ? איך בוחרים את חברת שיווק הנדל"ן הטובה ביותר עבורכם?
כל בעל עסק יודע כי בחירת המשרד היא בחירה חשובה ומשמעותית ביותר עבורו. זאת בעיקר בשל העלויות הגבוהות וההוצאות הגבוהות של דמי השכירות. מצוקת הנדל"ן הקיימת במדינת ישראל גורמת למחירים מרקיעי שחקים וכתוצאה מכך מצריכה את טובי אנשי המקצוע על מנת שיעמדו לצדכם בעת בחירת משרדי חברה. לחברת סגל גרופ יש את הצוות המנוסה והבכיר ביותר אשר יעניק לכל לקוח את ההכוונה המקצועית ואת הייעוץ הנדרש לבחירת המשרד הטוב ביותר עבורו.
 בין אם אלו משרדים להשכרה בראשון לציון או במקומות אחרים בארץ חשוב מאוד לדעת ולהכיר באופי העסק שלכם על מנת להתאים את המשרד הנכון ביותר עבורכם. חשוב לדעת כי עבור עסקים רבים המשרד, גודלו ועיצובו הוא למעשה "הפנים" של העסק או הארגון. לעומת זאת ישנם סוגים שונים של עסקים אשר המשרד משמש רק עובדי המקום בלבד.
לחברת סגל גרופ מבחר מרשים ביותר של משרדים להשכרה בראשון לציון ובסביבתה. כמו כן ניתן למצוא משרדים בגדלים שונים. לבחירת המשרד הראוי ביותר חשוב מאוד לבחון היטב את מיקומו, דרכי הגישה אליו, החניות וכמו כן את גובה דמי השכירות, המיסים וכו'. בחברת סגל גרופ בוחנים לעומק כל עסק וכל משרד להתאמה מושלמת.
השכרת משרדים? חברת סגל גרופ למענכם!
לאורך שנים רבות משרתים בחברת סגל גרופ הרבה מאוד לקוחות מהארץ וממקומות רבים בעולם. עם השנים נרכש הרבה מאוד ידע וכמו כן ניסיון רב. לחברת סגל גרופ רקורד מרשים ביותר של הצלחות בכל הקשור לשיווק נכסים, השכרת משרדים ועוד. בסגל גרופ עושים ימים כלילות על מנת לשרת כל לקוח נאמנה ולשביעות רצונו המלאה.
משרדים להשכרה בראשון לציון? מה עוד מציעים בחברת סגל גרופ?הרבה מאוד שירותים בתחום הנדל"ן וביניהם ניתן למצוא שירותי איתור שטחי לוגיסטיקה ואחסנה, מבחר גדול של משרדים למכירה, ייעוץ עסקי, מתן פתרונות פיננסיים לעסקים ועוד. פעילות החברה גם בארה"ב וברומניה.