חיפוש משרדים באתר:

אודותינו

"Segal Group" היינה מהחברות המובילות בישראל

המתמחה בשיווק ותיווך נכסי נדל"ן מסחריים לרבות

מגדלי משרדים מרכזים מסחריים  קניונים ועוד

וכמו כן החברה נותנת ייעוץ בתחום הייזום והשיווק

לחברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

עיקר פעילות החברה בחו"ל  הינו ברומניה וארצות הברית

שם אנו מבצעים ניתוחי עסקאות עם גורמים מובילים במשק 

אנו ב "Segal Group"

שמים דגש על איכות השרות ומיומנות  תוך מתן פתרונות

יצירתיים ,פיננסים בדיקות שוק והיצע מחירים מקיפים ביותר ולכן

עומדים ברשותנו אנשי נדל"ן מהטובים והמיומנים והחשוב מכל

אמינים בשוק הנדל"ן בישראל. הליך איתור ובחירת הנכסים

קפדני במיוחד, והכי חשוב דיסקרטי. המבחר הרחב של הנכסים

מאפשר ליועצי הנדל"ן להתאים לכל לקוח את הנכס שמתאים לו.

בין לקוחותינו חברות  ציבוריות ואילי הון פרטיים. תחומי פעילות

החברה: שיווק   משרדים למכירה , שיווק שטחי מסחר, אחסנה

ולוגיסטיקה, שיווק פרויקטים  מגורים   חדשים ברחבי הארץ.

יזמות ,השקעות בארה"ב, בנייני משרדים קבוצות רכישה לבנייני

משרדים, נכסים מניבים  וכן עסקים פעילים וחברות ציבוריות .

יצירת קשר

טלפון: 072-2575131

כתובתנו: מגדלי פז 1שוהם 5 רמת גן 

משרדים להשכרה בפתח תקווה

מה הוא סוד בקסם של עסקים מצליחים? למה לבחור את נכסי הנדל"ן של חברת סגל גרופ? מי הם אנשי המקצוע של חברת סגל גרופ? מה הם תחומי העיסוק של חברת סגל גרופ? איך מוצאים את המשרדים הנחשבים ביותר?
לפתוח עסק זה לא עניין של מה בכך. לפני פתיחת עסק יש לקחת בחשבון הרבה מאוד גורמים אשר עשויים להשפיע השפעה ישירה על הצלחת העסק. אין ספק כי בחירת המקום בו ישכון העסק הוא אחד הגורמים החשובים ביותר. לצערנו אנו שומעים על הרבה מאוד עסקים אשר אינם שורדים. רבים מהם נכשלים בשל קבלת החלטות גרועות כבר מהשלבים הראשונים של הקמת העסק. על מנת לדעת יותר חשוב מאוד לקבל את חוות דעתם של המומחים לתחום.
לרשות הלקוחות והמתעניינים הרבים עומדים בסגל גרופ טובי אנשי הנדל"ן. הצוות המקצועי של חברת סגל גרופ עושה ימים כלילות על מנת למצוא את נכס המתאים ביותר לכל עסק ועסק. משרדים להשכרה בפתח תקווה זו המומחיות של חברת סגל גרופ. מלבד אזור פתח תקווה ניתן למצוא מגוון עשיר מאוד של משרדים בכל אזורי הארץ.
איתור משרדים להשכרה בפתח תקווה צריך להיעשות בשיקול דעת תוך התחשבות בהרבה מאוד משתנים. ישנן סוגי עסקים אשר דורשים משרדים קטנים ולעומת זאת משרדים גדולים עשויים לשרת נאמנה עסקים מסוג אחר. לפני קבלת ההחלטה לגבי משרדים להשכרה בפתח תקווה, הצוות המקצועי של חברת סגל גרופ ילמדו היטב את הצרכים של העסק שלכם וימליצו על מקורות מימון, יבחנו את השוק, את ההיצע ועוד.
השכרת משרדים? מי בין לקוחות חברת סגל גרופ?השירות של חברת סגל גרופ ניתן ללקוחות המעוניינים בנכסים בארץ וכמו כן במדינות שונות מעבר לים. המומחיות של חברת סגל גרופ בתחום הנדל"ן כוללת גם את ארצות הברית ורומניה. עבור חברת סגל גרופ הלקוח הוא בראש סדר העדיפויות. טיפול אישי ומקצועי לאורך כל הדרך ולשביעות רצון מלאה. 
בין היתר ניתן ליהנות משירותי תיווך נדל"ן, השכרת משרדים ושטחים מסחריים, שטחי אחסנה ולוגיסטיקה, שיווק ומכירה, ייעוץ ועוד. בין יתר הלקוחות ניתן למצוא חברות ציבוריות ופרטיות.