חיפוש משרדים באתר:

אודותינו

"Segal Group" היינה מהחברות המובילות בישראל

המתמחה בשיווק ותיווך נכסי נדל"ן מסחריים לרבות

מגדלי משרדים מרכזים מסחריים  קניונים ועוד

וכמו כן החברה נותנת ייעוץ בתחום הייזום והשיווק

לחברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

עיקר פעילות החברה בחו"ל  הינו ברומניה וארצות הברית

שם אנו מבצעים ניתוחי עסקאות עם גורמים מובילים במשק 

אנו ב "Segal Group"

שמים דגש על איכות השרות ומיומנות  תוך מתן פתרונות

יצירתיים ,פיננסים בדיקות שוק והיצע מחירים מקיפים ביותר ולכן

עומדים ברשותנו אנשי נדל"ן מהטובים והמיומנים והחשוב מכל

אמינים בשוק הנדל"ן בישראל. הליך איתור ובחירת הנכסים

קפדני במיוחד, והכי חשוב דיסקרטי. המבחר הרחב של הנכסים

מאפשר ליועצי הנדל"ן להתאים לכל לקוח את הנכס שמתאים לו.

בין לקוחותינו חברות  ציבוריות ואילי הון פרטיים. תחומי פעילות

החברה: שיווק   משרדים למכירה , שיווק שטחי מסחר, אחסנה

ולוגיסטיקה, שיווק פרויקטים  מגורים   חדשים ברחבי הארץ.

יזמות ,השקעות בארה"ב, בנייני משרדים קבוצות רכישה לבנייני

משרדים, נכסים מניבים  וכן עסקים פעילים וחברות ציבוריות .

יצירת קשר

טלפון: 072-2575131

כתובתנו: מגדלי פז 1שוהם 5 רמת גן 

משרדים להשכרה בהרצליה

בשנות התשעים החלה הרצליה למשוך אליה חברות רבות, אשר בחרו לשכן בה את משרדיהן. למען האמת, לא בכל הרצליה הם בחרו, אלא באזור ספציפי, הרצליה פיתוח. אזור שנחשב לאחד מאזורי המגורים היוקרתיים ביותר בישראל. וכך לצד וילות ענק, שחלקן גובלות בכפר שמריהו, אפשר למצוא מתחם של מספר רחובות, בו יש משרדים של חברות הייטק, פרסום ושיווק, רכב, רפואה ועוד.

אזור הרצליה פיתוח, למי שלא מכיר, נמצא על כביש החוף, כשבחלקו הדרומי הוא גובל עם המרינה של הרצליה וחוף תל ברוך, בחלקו המערבי הוא גובל עם רצועת החוף של הרצליה, מהרצועות היפות בארץ, וממזרח עם כביש החוף שבצידו השני יש את הרצליה, מחלף הסירה ומתחם סינמה סיטי.

אזור הרצליה פיתוח מושך אליו חברות רבות אשר מחפשות משרדים להשכרה בהרצליה, בזכות כמה סיבות. ראשית, להבדיל ממתחמי עסקים אחרים, מדובר במתחם שהוא יחסית מבודד מהעיר. הוא לא נמצא במרכז העיר. למעשה מדובר באזור תעשייה שעם הזמן הפך להיות אזור עסקי הכולל גם מסעדות מובילות, בתי קפה, חנויות יוקרה ועוד. שנית, מאחר והוא לא נמצא במרכז העיר, הוא מאוד נגיש מבחינה תחבורתית. אומנם בשעות הבוקר ובשעות אחר הצהריים המאוחרות, כשהעובדים עוזבים את המשרדים ישנם פקקים ביציאה מהאזור, אך מדובר באזור שבאופן כללי פתוח לתנועה. שלוש, עצם העובדה שמדובר באזור שגובל באזור וילות יוקרתי ולא רחוק ממנו יש חוף ים, הופך אותו לאזור יוקרתי בפני עצמו. צריך לזכור עוד שלא מעט דיפלומטים ואנשי עסקים גרים בהרצליה פיתוח ובמקום גם פועלות שגרירויות רבות. מה שאומר שהאזור  הוא סיטי עסקי לכל דבר. למרות שהרצליה כשלעצמה, איננה נחשבת לכזו.

מי שמחפש משרדים להשכרה בהרצליה, יפנה בדרך כלל להרצליה פיתוח, מה שידרוש ממנו להיפרד מאלפי שקלים בחודש, כולל מסים עירוניים שונים. מצד שני, הוא ייהנה ממשרדים מרווחים, אזור עסקי מתקדם ויוקרתי, עם מסעדות מובילות, חנויות ובעלי מקצוע שונים. על מנת למצוא משרדים במקום, יש להיות בקשר עם מתווכים ולעקוב כל הזמן אחר ההתנהלות הנדל"ינסטית באזור, בניית משרדים חדשים והשכרה של משרדים ישנים.

אחד הגורמים המובילים בתיווך למכירה והשכרת משרדים בהרצליה פיתוח, היא קבוצת סגל גרופ. קבוצה שמתמחה בתיווך משרדים במקומות שונים ברחבי הארץ, וביניהם אזור הרצליה בכלל והרצליה פיתוח בפרט. אם הינכם מעוניינים לשכור משרדים באזור, אנחנו ממליצים לכם לפנות לקבוצה, ואנשיה יעזרו לכם למצוא משרדים לפי רצונכם והצרכים שלכם.