חיפוש משרדים באתר:

אודותינו

"Segal Group" היינה מהחברות המובילות בישראל

המתמחה בשיווק ותיווך נכסי נדל"ן מסחריים לרבות

מגדלי משרדים מרכזים מסחריים  קניונים ועוד

וכמו כן החברה נותנת ייעוץ בתחום הייזום והשיווק

לחברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

עיקר פעילות החברה בחו"ל  הינו ברומניה וארצות הברית

שם אנו מבצעים ניתוחי עסקאות עם גורמים מובילים במשק 

אנו ב "Segal Group"

שמים דגש על איכות השרות ומיומנות  תוך מתן פתרונות

יצירתיים ,פיננסים בדיקות שוק והיצע מחירים מקיפים ביותר ולכן

עומדים ברשותנו אנשי נדל"ן מהטובים והמיומנים והחשוב מכל

אמינים בשוק הנדל"ן בישראל. הליך איתור ובחירת הנכסים

קפדני במיוחד, והכי חשוב דיסקרטי. המבחר הרחב של הנכסים

מאפשר ליועצי הנדל"ן להתאים לכל לקוח את הנכס שמתאים לו.

בין לקוחותינו חברות  ציבוריות ואילי הון פרטיים. תחומי פעילות

החברה: שיווק   משרדים למכירה , שיווק שטחי מסחר, אחסנה

ולוגיסטיקה, שיווק פרויקטים  מגורים   חדשים ברחבי הארץ.

יזמות ,השקעות בארה"ב, בנייני משרדים קבוצות רכישה לבנייני

משרדים, נכסים מניבים  וכן עסקים פעילים וחברות ציבוריות .

יצירת קשר

טלפון: 072-2575131

כתובתנו: מגדלי פז 1שוהם 5 רמת גן 

ליווי עסקים בחו"ל

מה היא המשמעות של ליווי עסקי למשקיעים בחו"ל? מי זקוק לליווי עסקי ופיננסי? באילו נכסים מומלץ להשקיע את כספכם? מה הם השירותים אותם ניתן לרכוש בחברת סגל גרופ?
 לא פעם מגלים ישראלים רבים כי ההשקעה מעבר לים יכולה להניב סכומי כסף נכבדים. השקעה מוצלחת בחוץ לארץ ברכישת מבני תעשיה, שטחים או דירות היא עניין למקצוענים בלבד. על כן מומלץ מאוד לכל מי שמעוניין לבצע את העסקה שיכולה לשנות את חייו מן הקצה אל הקצה לקבל ליווי עסקים בחו"ל מהמומחים של חברת סגל גרופ.
 ליווי עסקים בחו"ל נדרש בעיקר משום שלכל מדינה יש את המאפיינים שלה ואת הלך הרוח שלה. אפשרויות עסקיות קיימות בכל רגע נתון בהרבה מאוד מקומות בעולם וכל מה שנדרש הוא לשים את האצבע על המקום הנכון בזמן הנכון. ממש לשם כך יש צורך בקבלת חוות הדעת והייעוץ מאלה שיש להם את הניסיון והיכולות המקצועיות.
 ליווי עסקים בחו"ל נכון כאמור לאלה שהם בעלי אמצעים וגם לכאלה שאינם יכולים להעמיד את כל הסכום הנדרש על מנת לבצע עסקה כזו או אחרת. מימון נכון וקבלת ההכוונה הפיננסית המתאימה יכולה לעזור לכל אחד להגשים את החלום וליהנות מההזדמנויות הרבות שבחו"ל. זאת בעיקר על סמך הביטחון הפיננסי מאותם רווחים מיידיים מהשכרת הנכס וכמו כן מהרווחים העתידיים של מכירת אותו נכס ברווח מרשים. 
איך בוחרים את חברת ההשקעות הטובה ביותר עבורכם?אין ספק כי אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר על מנת להגיע לתוצאות המרשימות ביותר. חברת סגל גרופ בעלת מוניטין רב וכמו כן רקורד מרשים בתחום הייעוץ וההשקעות. לחברת סגל גרופ יש מגוון רחב ביותר של לקוחות כמו: חברות גדולות, גורמים פרטיים ואילי הון. בין יתר הנכסים המוצעים ללקוחות ניתן למצוא שטחי מסחר, שטחי אחסנה ולוגיסטיקה, פרויקטי מגורים ועוד.
חברת סגל גרופ פועלים למענכם!בחברת סגל גרופ הלקוח הוא בראש סדר העדיפויות. הקפדה על תודעת שירות גבוהה ביותר וכמו כן הקפדה על דיסקרטיות מלאה לאורך כל תהליך ביצוע העסקה. אחריות, אמינות ומסירות.