חיפוש משרדים באתר:

אודותינו

"Segal Group" היינה מהחברות המובילות בישראל

המתמחה בשיווק ותיווך נכסי נדל"ן מסחריים לרבות

מגדלי משרדים מרכזים מסחריים  קניונים ועוד

וכמו כן החברה נותנת ייעוץ בתחום הייזום והשיווק

לחברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

עיקר פעילות החברה בחו"ל  הינו ברומניה וארצות הברית

שם אנו מבצעים ניתוחי עסקאות עם גורמים מובילים במשק 

אנו ב "Segal Group"

שמים דגש על איכות השרות ומיומנות  תוך מתן פתרונות

יצירתיים ,פיננסים בדיקות שוק והיצע מחירים מקיפים ביותר ולכן

עומדים ברשותנו אנשי נדל"ן מהטובים והמיומנים והחשוב מכל

אמינים בשוק הנדל"ן בישראל. הליך איתור ובחירת הנכסים

קפדני במיוחד, והכי חשוב דיסקרטי. המבחר הרחב של הנכסים

מאפשר ליועצי הנדל"ן להתאים לכל לקוח את הנכס שמתאים לו.

בין לקוחותינו חברות  ציבוריות ואילי הון פרטיים. תחומי פעילות

החברה: שיווק   משרדים למכירה , שיווק שטחי מסחר, אחסנה

ולוגיסטיקה, שיווק פרויקטים  מגורים   חדשים ברחבי הארץ.

יזמות ,השקעות בארה"ב, בנייני משרדים קבוצות רכישה לבנייני

משרדים, נכסים מניבים  וכן עסקים פעילים וחברות ציבוריות .

יצירת קשר

טלפון: 072-2575131

כתובתנו: מגדלי פז 1שוהם 5 רמת גן 

יעוץ השקעות בחו"ל

מה היא הדרך הטובה ביותר להשקיע בנדל"ן בחו"ל? איך בוחרים את הנכס המתאים ביותר עבורכם? ממי הכי מומלץ לקבל את הייעוץ המקצועי לרכישת נכס בחו"ל?
 בכדי להצליח בחיים בכלל ובעסקים בפרט צריך לעיתים לא מעט מזל. אולם לא פעם מסתבר כי המזל הולך בראש ובראשונה לאלה אשר עשו את שיעורי הבית כראוי והתכוננו היטב לפני ביצוע עסקה כזו או אחרת. הכנה נכונה לקראת עסקאות המתבצעות בחוץ לארץ מצריכה את קבלת הייעוץ האיכותי והמקצועי ביותר מאלה שנחשבים למומחי יעוץ השקעות בחו"ל.
 יעוץ השקעות בחו"ל נדרש כאמור על מנת להכיר את התחום ואת השטח באותה מדינה שמעבר לים. ישנן אפשרויות רבות להצלחה ועם זאת ישנם הרבה מאוד שניסו וכשלו בעיקר בשל קבלת הדרכה לא מקצועית. חברת סגל גרופ תעמיד לרשות המשקיעים את הצוות המיומן ביותר אשר בקיא מאוד בשווקי נדל"ן רבים הן בחו"ל וכמו כן בארץ.
 יעוץ השקעות בחו"ל דורש כאמור הסבר ופירוט לגבי אחוזי הרווחים אשר כל אחד מהמשקיעים יוכל להרוויח מעסקה כזו או אחרת. עסקאות נדל"ן במדינות זרות וכאלה שהן אטרקטיביות מאוד למשקיע הישראלי מניבות לרוב סכומי כסף נכבדים הן בטווח המיידי וכמו כן בטווח הרחוק יותר. לפיכך חברת סגל גרופ תדע להציע את המימון הנדרש גם לכאלה אשר אין ברשותם את מלוא הכסף בכדי לבצע את העסקה וזאת על סמך ההכנסה החודשית הקבועה מרכישת הנדל"ן והשכרתו.
מחפשים להשקיע בעסקה משתלמת בחו"ל? חברת סגל גרופ לשירותכם!חשוב מאוד לקבל את הביטחונות הנדרשים על מנת להשקיע את ההשקעה הנכונה והמשתלמת ביותר במדינות שמעבר לים. עם חברת סגל גרופ תוכלו ליהנות משקט נפשי ולהיות בטוחים כי תהיה תמורה מלאה לכספכם, זאת על סמך ניסיונם של לקוחות מרוצים רבים. כמו כן מובטחת דיסקרטיות מלאה ואחריות מלאה על כל סוג של עסקה.
למה דווקא חברת סגל גרופ?חשוב להבין כי על מנת להגיע לתוצאות המרשימות ביותר מומלץ כי יהיה שיתוף פעולה בין כל הגורמים המעורבים בביצוע העסקה. נותני שירות של חברת סגל גרופ כוללים את היועצים המשפטיים, את מומחי הנדל"ן, היועצים הפיננסיים ועוד.