חיפוש משרדים באתר:

אודותינו

"Segal Group" היינה מהחברות המובילות בישראל

המתמחה בשיווק ותיווך נכסי נדל"ן מסחריים לרבות

מגדלי משרדים מרכזים מסחריים  קניונים ועוד

וכמו כן החברה נותנת ייעוץ בתחום הייזום והשיווק

לחברות נדל"ן בארץ ובחו"ל.

עיקר פעילות החברה בחו"ל  הינו ברומניה וארצות הברית

שם אנו מבצעים ניתוחי עסקאות עם גורמים מובילים במשק 

אנו ב "Segal Group"

שמים דגש על איכות השרות ומיומנות  תוך מתן פתרונות

יצירתיים ,פיננסים בדיקות שוק והיצע מחירים מקיפים ביותר ולכן

עומדים ברשותנו אנשי נדל"ן מהטובים והמיומנים והחשוב מכל

אמינים בשוק הנדל"ן בישראל. הליך איתור ובחירת הנכסים

קפדני במיוחד, והכי חשוב דיסקרטי. המבחר הרחב של הנכסים

מאפשר ליועצי הנדל"ן להתאים לכל לקוח את הנכס שמתאים לו.

בין לקוחותינו חברות  ציבוריות ואילי הון פרטיים. תחומי פעילות

החברה: שיווק   משרדים למכירה , שיווק שטחי מסחר, אחסנה

ולוגיסטיקה, שיווק פרויקטים  מגורים   חדשים ברחבי הארץ.

יזמות ,השקעות בארה"ב, בנייני משרדים קבוצות רכישה לבנייני

משרדים, נכסים מניבים  וכן עסקים פעילים וחברות ציבוריות .

יצירת קשר

טלפון: 072-2575131

כתובתנו: מגדלי פז 1שוהם 5 רמת גן 

השקעות נדל"ן בחו"ל

מה היא המשמעות של השקעות בנכסים בחוץ לארץ? איך בוחרים את הנכס המתאים ביותר עבורכם? מה הם היתרונות המשמעותיים ביותר של חברת סגל גרופ? מה הם שירותי סגל גרופ?
 אין ספק כי השקעות נדל"ן, בין אם הן נעשות בארץ או שהן מתבצעות בחוץ לארץ מצריכות הרבה מאוד ידע וכמו כן הרבה מאוד ניסיון בתחום זה. מציאת "המציאה" המתאימה ביותר עבור כל אחד לטובת השקעה, אשר בסופו של יום תתברר כהשקעה מניבה ביותר היא תכנון נכון של כל המהלכים אשר יובילו לחתימה הסופית על ההסכם בין הצדדים. לשם כך יש צורך באנשי המקצוע המתאימים ביותר והמקצוענים ביותר.
 השקעות נדל"ן בחו"ל הן לא רק עניין של מזל אלא העיקר עניין של הכרת השטח. חברת סגל גרופ תדע להעמיד לרשות כל אחד מהמעוניינים להשקיע ולרכוש שטחים או מבנים כאלה או אחרים בחו"ל את הצוות המקצועי ביותר על מנת לכוון ולהסביר את הלך הרוח באותה המדינה בכל הקשור לעולם הנדל"ן.
 כמו כן השקעות נדל"ן בחו"ל מצריכות היכרות מעמיקה עם החוקים והתקנות של אותה המדינה. לחברת סגל גרופ יש את הכלכלנים ואנשי הנדל"ן וכמו כן המומחים המשפטיים אשר ידאגו לעגן את ההסכם ולהבטיח ביצוע של עסקה חוקית וכשרה. השקעות נדל"ן בחו"ל עם חברת סגל גרופ תעזור לכם במימון ובמציאת הפתרונות הפיננסיים על מנת לממש את החלום.
איך בוחרים את חברת הייעוץ המתאימה ביותר עבורכם?ראשית כל חשוב מאוד לקבל את חוות הדעת של אלה שניסו והצליחו בגדול. לחברת סגל גרופ ישנם הרבה מאוד לקוחות נאמנים אשר זכו לעסקאות מרשימות ומניבות ביותר. כמו כן חברת סגל גרופ נחשבת לאחת החברות המובילות ביותר בתחום זה. וזה בעיקר על סמך הרקורד המרשים. בחברת סגל גרופ מקפידים על רמת שירות מעולה וכמו כן דיסקרטיות מובטחת.
מה הם השירותים אותם ניתן לרכוש בסגל גרופ?כאמור חברת סגל גרופ עוסקת בין השאר במתן ייעוץ הן לחברות וכמו כן לאנשי עסקים פרטיים בהשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל, תיווך בכל נושא הנדל"ן, שיווק מבני תעשייה, פארקי תעשייה, שטחים לאחסנה ולוגיסטיקה ועוד.